Pukla petarda u Novom Pazaru, omladinci Mačve gaze sve redom
Omladinci šabačke Mačve u utakmici 21.kola Prve Omladinske lige FS regiona Zapadne Srbije, savladali su ubedljivo u Novom Pazaru istoimenu ekipu rezultatom 0:5 (0:2). Golove za goste su postigli Luka Milisavljević u 11.min., Mladen Samurović u 45. i 86.min., Nemanja Panić u 55.min. i Vladimir Jovanović u 76.min. meča.

Svi igrači gostiju zaslužuju najviše ocene, najviše su se istakli dvostruki strelac Mladen Samurović i Nikola Subotić, koji je asistirao kod 4 gola Šapčana.

Trener Dragoslav Kostić, prezadovoljan je današnjom pobedom:
- "Ušli smo veoma dobro u utakmicu, rano vođstvo već u 11.minutu, posle toga dolazi do pada u igri, nismo igrali ono što mi radimo a to je sigurna lopta, miran pas, krenuli smo da igramo kao i oni, dugim loptama. Na vreme smo dali drugi gol, u 45.minutu, odlazimo na odmor sa dva gola razlike. U drugom poluvremenu dolazimo da naše igre, onda je bilo pitanje samo koliko će razlike biti do kraja utakmice. Najvažnije je da smo pobedili još jednu utakmicu, da su igrali svi dečaci, zadovoljan sam današnjim izdanjem celog tima, čestitam im na borbenosti i odgovornosti."

FK Novi Pazar - FK MAČVA 0:5 (0:2)

Novi Pazar, teren SC Šutenovac (veštačka trava). Igrano bez prisustva gledalaca. Sudija: Nikola Vujović (Kraljevo). Pomoćnici: Ivan Vučićević i Milan Pešović (Kraljevo). Delegat: Sead Ramović (Novi Pazar). Žuti kartoni: Rijad Koca u 1.min., Hamza Kardović u 22.min. (Novi Pazar)
Strelci: 0:1 Luka Milisavljević u 11.min., 0:2 Mladen Samurović u 45.min., 0:3 Nemanja Panić u 55.min., 0:4 Vladimir Jovanović u 76.min., 0:5 Mladen Samurović u 86.min.

FK Novi Pazar: Almin Kahrimanović (G), Samel Osmanović (od 82.Demir Salković), Rijad Koca (od 79.Denis Omerović), Ismail Salihović (od 65.Hidajet Hamzić), Dženis Pepić, Hamza Kardović (K) (od 81.Samir Mavrić), Edis Hamidović, Smajo Kamberović (od 58.Amer Nišić), Mihajlo Obradović (od 46.Dženan Kurtanović), Mervan Radičević i Džejlan Tutić
Trener: Dejan Dimić

FK MAČVA: Filip Samurović (G) (od 83.Miloš Gašić), Vladimir Jovanović, Mladen Samurović, Slobodan Sladojević, Nikola Subotić (K), Ognjen Mijailović (od 55.Uroš Savković), Ognjen Ristanović, Kristijan Lukić, Stefan Trimanović (od 78.Aleksa Savić), Nemanja Panić (od 65.Nemanja Pavić) i Luka Milisavljević (od 59.Mihajlo Makivić)
Trener: Dragoslav Kostić Kole

Igrač utakmice: NIKOLA SUBOTIĆ (Mačva)

U 22.kolu Prve Omladinske lige FS regiona Zapadne Srbije, Mačva će narednog vikenda ugostiti ekipu GFK Sloboda iz Užica.